HIPPO takmičenje - Engleski jezik

MARKO RELJIN, učenik I-3 razreda naše škole, kvalifikovao se za finale I međunarodnog takmičenja u znanju engleskog jezika koje organizuje udruženje Global Hipo. Sa osvojenim maksimalnim brojem poena u kategoriji koja obuhvata i godinu dana starije učenike i u kojoj se takmičilo više od 860 đaka iz 8 zemalja, Marko putuje u Italiju, gde će se 11. i 12. maja održati finale za osmoro najboljih. Markov profesor engleskog jezika je DRAGANA BURSAĆ IVETIĆ.

Svaku pohvalu zaslužuje još 8 učenika naše škole koji su u kvalifikacijama, održanim na Tehničkom fakultetu u Zrenjaninu, u najvećem broju osvojili više od 90% od maksimalnog broja bodova. To su: Batanski Marko i Zamurović Rastko iz I-3, Kurunci Čaba, Buter Tamara i Tot Žana iz I-2, Knežević Nevena iz I-4, Markov Aleksandra iz III-3 i Branislava Jelčić iz III-1.

Poslednje ažurirano (četvrtak, 25 decembar 2014 11:18)