Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
Zivot škole

Matematika 2013.

 

9.2.2013.  СЕНТА

 

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

 

први разред:

1. Блашковић Филип  (Гимназија "Душан Васиљев") - пласман на државно такмичење

2. Кереси А. (Техничка школа, Ада)

3. Смиљански Никола (Гимназија, Сента)

 

други разред:

1. Роквић Љубомир  (Гимназија, Нови Кнежевац) - пласман на државно такмичење

2. Добријевић Јована (Гимназија "Душан Васиљев") - пласман на државно такмичење

3. Сивчев Владимир (Техничка школа, Кикинда) - пласман на државно такмичење

 

трећи разред:

1. Малиџа Дејан  (Економска школа, Кикинда) - пласман на државно такмичење

2. Зорић Јелена (Гимназија "Душан Васиљев")

3  Илић Андреј (Техничка школа, Кикинда)

 

четврти разред:

1. Добријевић Наташа  (Гимназија "Душан Васиљев) - пласман на државно такмичење

2. Лерик Стефан (Гимназија "Душан Васиљев")

3. Мандић Павле (Гимназија "Душан Васиљев)

3. Скоко Катарина (Гимназија "Душан Васиљев)

 

19.01.2013.
ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ УЧЕНИКА СРЕДЊИХ ШКОЛА

Први разред:

  1. Филип Блашковић, I3, Гимназија «Душан Васиљев», пласман на Окружно такмичење
  2. Андреа Тамаш, I1, Средња стручна школа «Милош Црњански», пласман на Окружно такмичење
  3. Бојана Попов, I2, Економско – трговинска школа, пласман на Окружно такмичење

3. Растко Замуровић, I3, Гимназија «Душан Васиљев», пласман на Окружно такмичење

4. Зорана Бунчић, I3, Гимназија «Душан Васиљев», пласман на Окружно такмичење

4. Никола Новаковић, I2, Средња стручна школа «Милош Црњански», пласман на Окружно такмичење

4. Андреј Калочањ Мохач, I1, Техничка школа, пласман на Окружно такмичење

Други разред:

  1. Јована Добријевић, Гимназија «Душан Васиљев», пласман на Окружно такмичење
  1. Марина Јерковић, Гимназија «Душан Васиљев», пласман на Окружно такмичење
  2. Владимир Сивчев, Техничка школа, пласман на Окружно такмичење
  3. Александар Коцкар, Гимназија «Душан Васиљев», пласман на Окружно такмичење

Трећи разред:

1. Малиџа Дејан, Економско – трговинска школа, пласман на Окружно такмичење

2. Јелена Зорић, Гимназија «Душан Васиљев», пласман на Окружно такмичење

2. Милош Павлић, Техничка школа, пласман на Окружно такмичење

Четврти разред:

  1. Наташа Добријевић, Гимназија «Душан Васиљев», пласман на Окружно такмичење
  2. Константин Јанојлић, Техничка школа, пласман на Окружно такмичење
  3. Стефан Лерик, Гимназија «Душан Васиљев», пласман на Окружно такмичење
  4. Срећко Грујић, Техничка школа, пласман на Окружно такмичење

4. Иван Чолак, Техничка школа, пласман на Окружно такмичење

5. Павле Мандић, Гимназија «Душан Васиљев», пласман на Окружно такмичење

5. Катарина Скоко, Гимназија «Душан Васиљев», пласман на Окружно такмичење

 

 
Свети Јован Шангајски
Anketa
Zašto volim GIMNAZIJU:
 
Ko je na vezi !
Imamo 20 gostiju na mreži
Statistika
Broj pregleda članka : 771728