Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
Zivot škole

Gradsko takmičenje iz stranih jezika 2012

 

З А П И С Н И К

ГРАДСКО  ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА IV РАЗРЕДА СРЕДЊЕ ШКОЛЕ

ШК.ГОД ___2011____/_2012____ ИЗ

______nemackog______________    ЈЕЗИКА

Ред.

број

Шифра

Име и презиме

ученика

Ш к о л а

Предметни наставник

Бодови  по деловима теста

Свега

Ранг

I

II

III

1.

Jeli

Jelisaveta Stankov

Senćanska Gimnazija

Varga Agneš

8

6

22

36

2.

Boki

Bojana Bubalo

Gim. D. Vasiljev Kikinda

Snežana Vlajkov

6

5

19

30

СПЕЦИЈАЛНА КАТЕГОРИЈА ''С''

Датум 17.3.2011 Председник комисије:Snežana Vlajkov Чланови комисије:

1.Milijana Ardeljan Boškov

2. Varga Agneš

З А П И С Н И К

ГРАДСКО  ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА IV РАЗРЕДА СРЕДЊЕ ШКОЛЕ

ШК.ГОД __2011_____/__2012.___ ИЗ

_______ФРАНЦУСКОГ____    ЈЕЗИКА

Ред.

број

Шифра

Име и презиме

ученика

Ш к о л а

Предметни наставник

Бодови  по деловима теста

Свега

Ранг

I

II

III

1.

Paris 1

Мирјана Микић

Гимназија ,,Душан Васиљев"

Зорана Рацков

7

7

15

29

2.

Paris 2

Андреа Вулетић

Гимназија ,,Душан Васиљев"

Зорана Рацков

2

1

8

11

Датум                   17.03.2012.           Председник комисије:      Сања Уверић                                                          Чланови комисије:1. Тамара Бадрљица 2. Зорана Рацков

З А П И С Н И К

ГРАДСКО  ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА IV РАЗРЕДА СРЕДЊЕ ШКОЛЕ

ШК.ГОД ___2011____/___2012.__ ИЗ

italijanskog____________________    ЈЕЗИКА

Ред.

број

Шифра

Име и презиме

ученика

Ш к о л а

Предметни наставник

Бодови  по деловима теста

Свега

Ранг

I

II

III

1.

KG

Gordana Maksimovic

Gimnazija Dusan Vasiljev Kikinda

Maja Radlovic

7

5

25

37

1.

2.

Gaga2

Dragana Maksimovic

Gimnazija Dusan Vasiljev Kikinda

Maja Radlovic

5

6

24

35

2.

Датум 17.3.2012. Председник комисије: Dragica Simic

Чланови комисије:

1.Jovana Dragosavac

2.Dragica Simic

З А П И С Н И К

ГРАДСКО  ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА IV РАЗРЕДА СРЕДЊЕ ШКОЛЕ

ШК.ГОД _2011______/__2012___ ИЗ

______engleskog______________    ЈЕЗИКА

Ред.

број

Шифра

Име и презиме

ученика

Ш к о л а

Предметни наставник

Бодови  по деловима теста

Свега

Ранг

I

II

III

London 1

Dragana Ivetic

Gim.D.Vasiljev Kikinda

Dragana Bursac Ivetic

8

7

22

37 I


2

London 8

Danica Bozin

Gim. D.Vasiljev Kikinda

Dragana Bursac Ivetic

8

7

20

35 II


3

London  22

Mirjana Subotin

Gim.D.Vasiljev Kikinda

Dragana Bursac Ivetic

6

7

21

34 III


4

London 19

Dajana Stankic

Gim. D. Vasiljev Kikinda

Marija Miljkovic

7

7

18

32  IV


5

London  6

Congor Secenji

Tehnicka skola Ada

Tot Gabrijela

8

7

17

32  IV


6

London  5

Kristina Balasa

Gimnazija Senta

Emese Both

7

6

18

31  V


7

London  15

Ida Horvat

Gimnazija Senta

Emese Both

7

5

16

28  VI


8

London  14

Noemi Gabor Molnar

ETS Senta

Marijana Stojanovic

8

6

13

27 VII


9

London  13

Ivana Dragin

Gim. D. Vasiljev Kikinda

Marija Miljkovic

6

5

15

26VIII


10

London  11

Tanja Cvitanovic

Gim.D.Vasiljev Kikinda

Dragana Bursac Ivetic

5

6

15

26VIII


11

London 16

Lendjel Akos

Gimnazija Senta

Emese Both

8

6

10

24 IX

 

12 London 18 Dusan Nikolic Gim. D. Vasiljev Ki     D.B. Ivetic            7           5       10           22 X

13

London  10

Dusan Subotic

ETS Kikinda

Sonja Simon

7

4

7

18 XI


14

London  17

Jovana Gvozdovac

Tehnicka skola Kikinda

Svetlana B. Bozovic

5

6

6

17 XII


15

London  3

Milan Stancic

Gim. D.Vasiljev Kikinda

Marija Miljkovic

5

4

7

16XIII


16

London  9

Tatjana Markovic

SSS Milos Crnjanski

Dijana B. Tesin

5

4

3

12XIV


Dатум  17. 03. 2012.                                                           Председник комисије: Borovac Aleksandra Чланови комисије:1. Adamovic Zorana,

2. Tot Gabrijela

 
Свети Јован Шангајски
Anketa
Zašto volim GIMNAZIJU:
 
Ko je na vezi !
Imamo 55 gostiju na mreži
Statistika
Broj pregleda članka : 771757