Такмичење Нојман 2017

У суботу 18.3.2017. одржано је XIII по реду такмичење „Нојман” у Гимназији за талентоване ученике "Бољаи" у Сенти. Такмичењу је приступио велики број ученика са територије Војводине.

Нашу школу представљала су три ученика, у категорији Рачунарска музика такмичили су се:  Марко Лудајић са композицијом "Невреме" која је освојила прво место и Кристиан Балаж са композицијом "Авантура" - похвала. У категорији Рачунарска графика Катја Момчилов освојила је друго место са својим радовима "Приказ сцена из романа Данила Киша Рани јади". Ментор ученика је професор информатике мр Снежана Замуровић.

На фотографији се налазе представници Основне школе "Свети Сава", Основне школе "Фејеш Клара" и наши гимназијалци. Кикинђани на окупу.