Посета министра просвете нашој школи

У четвртак 23.3.2017. нашу школу посетио је министар просвете Младен Шарчевић. Директор школе у кратким цртама предочио је гостима историјат Гимназије. Такође је нагласио чињеницу да је у њој предавао и Свети Јован Шангајски, чије спомен обележје се налази на улазу у зграду.

Министар је током посете истакао да је стратегија развоја наше земље у први план ставила развој гимназија, повећање броја уписаних ученика и враћање информатичког смера. Изразио је задовољство високом оценом коју је наша школа добила од стране Екстерне комисије, као и успесима које наши ученици постижу на свим нивоима. Министар је обишао рачунарске учионице, медијатеку и учионицу за стране језике.

Детаље посете можете видети на овом линку: