Oпштинско такмичење ученика основних школа из страних језика 2017.

ОПШТИНСКО  ТАКМИЧЕЊЕ  ОСНОВАЦА  У  ГИМНАЗИЈИ

Овогодишње такмичење ученика 8. разреда основних школа у знању страних језика одржано је у нашој школи у суботу, 25. фебруара, са почетком у 14 (енглески језик) и 16 сати (немачки и италијански језик). На задовољство професора страних језика и 4 дежурна професора других предмета угостили смо 45 ученика и 19 њихових наставника. Такмичари су у паузи после урађеног теста  са великим занимањем обишли учионице и кабинете у пратњи наших професорки. Надамо се да ће од јесени Гимназију звати својом школом и да ће то бити место где ће моћи даље да унапреде своје одлично знање сва три језика и науче још и латински, француски и шпански.

Резултате такмичења можете погледати овде.

(На слици: такмичарке из италијанског и енглеског језика приликом обиласка школе)

Вест и слика: Д. Бурсаћ Иветић,

председник Стручног већа страних и класичних језика