HIPPO 2016 polufinale

International English Language Competition

У суботу, 2. априла, одржано је полуфинале међународног Хипо такмичења из енглеског језика. Троје наших ученика: ТАМАРА ФОДОР (3-1), ЧАБА КУРУНЦИ (4-2) и КАТЈА МОМЧИЛОВ (1. разред), заједно са четворо ученика ОШ „Свети Сава“, такмичило се у Зрењанину, једном од 8 центара у Србији где је организовано ово такмичење на националном нивоу. Резултате очекујемо за 10 дана, а нашим дивним ученицима честитамо на досадашњем успеху, којим су показали да својим знањем стоје раме уз раме са најбољим ђацима из филолошких гимназија. Такмичаре су припремале и у полуфиналу бодриле професорке енглеског језика Драгана Бурсаћ Иветић и Драгана Миљевић, а несебичну техничку и другу подршку пружио директор Љубомир Замуровић.